Penis Kılıfı SATIN ALIN

Penis Kılıfı
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Dragon Testis Halkalı Tırtıklı Penis Kılıfı
Normal penis kılıflarına göre çok daha esnek ve yumuşak zevk kılıfı. Penis ebadını arttırır. Süper e..
 
100.00 TL
Eager Klitoris Uyarıcılı Tırtıklı Penis Kılıfı
Normal penis kılıflarına göre çok daha esnek ve yumuşak zevk kılıfı. Penis ebadını arttırır. Süper e..
 
100.00 TL
Extra Texture Sleeve Tırtıklı Penis Kılıfı - Şeffaf
Silikondan imal edilmiş, 16.2cm uzunluğunda, 5cm genişliğinde, 104 gram ağırlığında, penis boyuna 2...
 
150.00 TL
Extra Texture Sleeve Tırtıklı Penis Kılıfı - Ten Rengi
Silikondan imal edilmiş, 16.2cm uzunluğunda, 5cm genişliğinde, 104 gram ağırlığında, penis boyuna 2...
 
150.00 TL
Perfact Sleeve Testis Halkalı Penis Kılıfı
T-Skin et dokusunda silikondan imal edilmiş, 18cm uzunluğunda, 4.5cm eninde, 135 gram ağırlığında, e..
 
150.00 TL

PENİS KILIFI NEDİR?

Penis kılıfı gibi ürünler çeşitli penis pompalarının yeterli desteği sağlamaması durumlarında veya yeni deneyimler yaşamak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bazı kullanıcılar için peniste bulunan kişisel ihtiyaçları gidermek adına tasarlanmış ürünlerdir. Genellikle silikon malzemelerden üretilmiştir ve oldukça esnek yapıya sahiptir. Bu esnek yapı sayesinde genişleyerek, büyüyebilir ancak küçülemezler. Bu sebeple penis kılıflarında önemli olan asgari ölçülerde olması gereklidir. 

PENİS KILIFI ÇEŞİTLERİ

Penis kılıfı olarak bir çok farklı özelliklere sahip farklı modeller bulunabilir. Ucundaki veya kenarlarındaki eklenti sayesinde normal boyutları, değiştirme etkisi yaratabilir. Her model bu konuda farklı boyuta sahip olabilir. Ayrıca tırtıklı yapıları mevcut olan penis kılıfı çeşitleri ise klitorise ve G noktasına daha etkili dokunabilir. Bu gibi özellikler partnerinizin ilişki deneyimlerinde farklılık yaratabilir. Testis halkalı modelleri de mevcuttur. Bu modeller ise dar penise sahip kullanıcıların, ilişki sırasında penisten dışarı çıkma etkisini rotadan kaldırabilir veya en aza indirebilir. 

PENİS KILIFI FİYATLARI

Penis kılıfı modellerine, boyutlarına ve kullanılan malzemenin kalitelerine göre fiyat farklılıkları gösterir. Kullanılan silikon çeşitlerinden kalite ve ömür farklılıkları gösterebilir. Boyutları sebebiyle daha fazla hammadde kullanılmış olabilir. Bu sebepten pahalı ürünler her zaman daha kaliteli olduğunu ve düşük fiyatlı ürünlerin ise daha kolay satın alınabilir model olduğunu belli eder. 

Penextender penis büyütücü vakum pompa ile penis büyütme nasıl yapılır? Şeker hastaları, prostat hastaları penis pompası ile nasıl ereksiyon olur?