Penextender Blog

Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

Penis pompası nasıl kullanılır? Doğru penis pompası kullanımı hakkında detayları okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sitemizden alacağınız pompa ürünlerinde paket içersine Türkçe Penis Pompası Kullanma Kılavuzu eklenmektedir.

  penis-pompasi-kullanim-kilavuzu-1 BAŞLARKEN: Kutu içerisinden çıkan silindir ve pompa aksamını ılık su ile yıkayıp kurulayınız. Çıkan başlığı silindirin uç kısmına takınız. Bir çay kaşığı miktarında kayganlaştırıcıyı giriş kısmına sürerek penisi içeri itiniz. Jel olmadan penis pompalarını kullanabilirsiniz ancak jellerle kullanılması tavsiye edilir.
penis-pompasi-kullanim-kilavuzu-2 İLK 15 GÜN KULLANIM: Penis’te doku hasarı meydana gelmemesi için ilk 15 gün şu şekilde kullanınız. Penis silindirin içerisindeyken vakumlama yapmaya başlayınız. Canınızın acıdığı noktada basınç bırakma piminden içerisindeki havayı boşaltınız. Bu şekilde pompala ve havayı bırak şeklinde günlük 7-8 dakika uygulayınız. Bu işlem penis derinize esneklik kazandırmaya başlayacaktır.
penis-pompasi-kullanim-kilavuzu-3 30 – 180 GÜN ARASI KULLANIM: Penis, egzersiz temposuna alıştığı için penis pompasının kullanım süresini günlük 20 dakikaya çıkarabilirsiniz. Penisin vakumlu halde silindir içerisinde kalma süresinde olan 10, 15 saniyeden sonra penisi çıkartınız. Bu şekilde 6 ay yani 180 günü tamamlayabilirsiniz.


UYARILAR ve ÖNLEMLER: En sık yapılan kullanım hatası penisi uzun süre vakumlu halde silindir içerisinde tutmaktır. Bu tür bir kullanım geçici şişme ve morarmalara neden olabilir. Böyle sorunlar yaşamamak için ürünü yukarıdaki adımları takip ederek kullanınız. Aşırı hassas ve duyarlı bünyelerde günlük kullanımda şişme ve morarma sorunu, bu adımları takip edilmesine rağmen yaşanıyor ise 2 günde 1 kez kullanmayı deneyiniz.

PENEXTENDER markası Censan Hediyelik Eşya Ltd. Şti. firmasına aittir. Kopya, taklit veya farklı ambalajlı ürünleri almamak için özen gösteriniz.

Bir cevap yazın