Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

Penis Vakum Pompası nasıl kullanılır?
Doğru penis pompası kullanımı hakkında detayları okumanızı tavsiye ederiz. 

Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

BAŞLARKEN

Kutu içerisinden çıkan silindir ve pompa aksamını ılık su ile yıkayıp kurulayınız. Çıkan başlığı silindirin uç kısmına takınız. Bir çay kaşığı miktarında kayganlaştırıcıyı giriş kısmına sürerek penisi içeri itiniz. Jel olmadan penis pompalarını kullanabilirsiniz ancak jellerle kullanılması tavsiye edilir.

Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

İLK 15 GÜN KULLANIM

Penis’te doku hasarı meydana gelmemesi için ilk 15 gün şu şekilde kullanınız. Penis silindirin içerisindeyken vakumlama yapmaya başlayınız. Canınızın acıdığı noktada basınç bırakma piminden içerisindeki havayı boşaltınız. Bu şekilde pompala ve havayı bırak şeklinde günlük 7-8 dakika uygulayınız. Bu işlem penis derinize esneklik kazandırmaya başlayacaktır.

Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

30 – 180 GÜN ARASI KULLANIM

Penis, egzersiz temposuna alıştığı için penis pompasının kullanım süresini günlük 20 dakikaya çıkarabilirsiniz. Penisin vakumlu halde silindir içerisinde kalma süresinde olan 10, 15 saniyeden sonra penisi çıkartınız. Bu şekilde 6 ay yani 180 günü tamamlayabilirsiniz.

UYARILAR ve ÖNLEMLER

En sık yapılan kullanım hatası penisi uzun süre vakumlu halde silindir içerisinde tutmaktır. Bu tür bir kullanım geçici şişme ve morarmalara neden olabilir. Böyle sorunlar yaşamamak için ürünü yukarıdaki adımları takip ederek kullanınız. Aşırı hassas ve duyarlı bünyelerde günlük kullanımda şişme ve morarma sorunu, bu adımları takip edilmesine rağmen yaşanıyor ise 2 günde 1 kez kullanmayı deneyiniz.

PENEXTENDER ÜRÜNLERİ

Penextender Penis Pompası
PENİS POMPASI
Penis pompası çeşitleri ve penis pompası fiyatları için ürün sayfalarını ziyaret ediniz.
Penextender Penis Kremi
PENİS KREMİ
Penis kremi hakkında detaylı bilgi ve fiyatları için ürün sayfasını ziyaret ediniz.
Penextender Penis Kılıfı
PENİS KILIFI
Penis kılıfı çeşitleri ve penis kılıfı fiyatları için ürün sayfalarını ziyaret ediniz.
Penextender Pompa Başlık
AKSESUAR
Penis pompası aksesuar ve yedek parçaları için ürün sayfasını ziyaret ediniz.

PENEXTENDER markası Censan Hediyelik Eşya Ltd. Şti. firmasına aittir.


Anahtar Kelimeler: penis pompası kullanımı, penis pompası nasıl kullanılır, penextender, penis pompasi nasil kullanilir, penis pompasi kullanimi, penis pompası kullanım, buyutucu pompa nasil kullanilir, penıs uzatma pompası kullanımı, penis pompası nasıl kullanılmalı, penis büyütücü pompa kullanımı, penis pompası kullanım talimatı, vakum pompa kullanma talimatları

PENEXTENDER - Türkiye'nin Penis Bakım Markası © 2021

Web Sanatı