Penis Bakımı Nedir?
Nasıl Temizlenir?

Tahriş, engeksiyon veya rahatsız edici kokular ile nasıl başa çıkılır?
Penis bakımı ve cinsel sağlık için hijyen alışkanlıkları edinilmelidir.

Penis Bakımı Temizleme

Doğal Sabun

Parfümsüz ve cilt dostu doğal sabunlar kullanmanız önemlidir. Piyasada birçok sabun parfüm içerir ve bu parfüm penis bölgesi gibi hassas yerleri tahriş edebilir. Bazı sabunlar da içerdikleri ekstra temizlik maddeleri sebebiyle cinsel organlarda kullanıma uygun olmayabiliyor. Her zaman en iyi sonucu almak için parfümsüz, cilde zarar vermeyen, doğal (natural) sağlıklı sabunlar seçiniz. Çok hassas bir cildiniz varsa, uygun bir sabun seçmek için doktor ya da dermatologlardan yardım alabilirsiniz.

Penis Bakımı ve Temizlik Nasıl Yapılır?

Banyo ve Duş

Penis bölgenizi ve vücudunuzun diğer kısımlarını temizlerken tahriş etmemek için çok sıcak su kullanmamaya dikat edin ve bunun yerine yerine ılık su kullanın. Aslında tüm vücudunuzu çok sıcak su yerine ılık su kullanılmalıdır. Bu tüm cildinize zarar vermenizin önüne geçer. Ayrıca mutlaka parfümsüz ve cilde zarar vermeyen doğar içeriklere sahip sabunlar tercih edin.

Penis Bakımı ve Temizlik Nasıl Yapılır?

Yıkama

Kullanacağınız doğal ve parfümsüz sabunu ellerinizde iyi bir şekilde köpürtün. köpürttüğünüz sabunla testisleri ve başı sahil tüm penis bölgesini iyice temizleyiniz. Penis başının tüm çevresini doğru bir şekilde yıkamak çok önemlidir. Çünkü bu bölgede ter, bakteri ve dökülmüş deri hücreleri birikebilir. Bu da bölgede enfeksiyona sebep olabilir.

ÖNEMLİ ve FAYDALI BİLGİLER

Tüm temizlik işlemlerini tamamladıktan sonra Penextender penis bakım kremi ile penis bakımı için daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.
Penis bakımı için erkeklere özel üretilmiş krem, penis derisini temizler ve PH dengeliyici özelliği ile gelişimi olumlu etkiler.
Penis Bakımı için aşağıda belirttiğimiz konulara özen göstermeniz halinde hijyenik ve temiz sağlıklı bir genital bölgeye sahip olabilirsiniz.  

  • Cinsel ilişki sonrası penisi yıkayın veya bebeklere uygun üretilen ıslak mendil ile temizleyin ve cinsel ilişkiden sonra en kısa sürede idrarınızı mutlaka yapın. Bu şekilde penisinizi mikroplardan koruyabilir ve enfeksiyon kapma riskinizi azaltırsınız.
  • Kişisel sebeplerinizden ötürü duş alamadığınız zamanlarda enfeksiyona yol açacak mikrop ve bakterileri engellemek için düzenli olarak hassas cilde sahip bebekler için üretilmiş ıslak mendil ile penisinizi en az günde bir kez temizleyin.
  • Banyo sırasında sünnet derisi veya bölgesinde mutlaka özenle temizleyin. Sünnet bölgesinde oluşan vücut tarafından üretilen doğal bir kayganlaştırıcı Smegma, penisi nemli tutmaya yardımcı olmak içindir, ancak kötü hijyen ortamlarında temizlenmelidir. Bu sebeple penisinizi sık sık yıkamanız önerilmektedir.
Penis Bakım Kremi
Penis Bakım Kremi

Krem penis üzerindeki deriyi temizler ve PH dengeliyici özelliği ile gelişime olumlu etki sağlar. Pompa ve kremin birlikte kullanılması halinde daha etkili sonuçlar elde edilir.Pompa ve kremin birlikte kullanılması halinde daha etkili sonuçlar elde edilir.

PENEXTENDER ÜRÜNLERİ

Penextender Penis Pompası
PENİS POMPASI
Penis pompası çeşitleri ve penis pompası fiyatları için ürün sayfalarını ziyaret ediniz.
Penextender Penis Kremi
PENİS KREMİ
Penis kremi hakkında detaylı bilgi ve fiyatları için ürün sayfasını ziyaret ediniz.
Penextender Penis Kılıfı
PENİS KILIFI
Penis kılıfı çeşitleri ve penis kılıfı fiyatları için ürün sayfalarını ziyaret ediniz.
Penextender Pompa Başlık
AKSESUAR
Penis pompası aksesuar ve yedek parçaları için ürün sayfasını ziyaret ediniz.

PENEXTENDER markası Censan Hediyelik Eşya Ltd. Şti. firmasına aittir.


PENEXTENDER - Türkiye'nin Penis Bakım Markası © 2021

Web Sanatı